Всеукраинский Юридический Портал: Форум
Июля 21, 2017, 04:54:08 pm *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: SMF - Just Installed!
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Сирота после университета идёт в армию?  (Прочитано 9235 раз)
Batman88
Новичек
*
Офлайн Офлайн

Сообщений: 5


« : Мая 11, 2011, 04:27:04 pm »

Я Сирота, мне 23 года, в приписном СО-1, после университета меня в арию забирают, или можно не пойти? Есть ли отсрочка?
Записан
ekspert
Global Moderator
Пользователь
*****
Офлайн Офлайн

Сообщений: 70


E-mail
« Ответ #1 : Мая 11, 2011, 05:40:46 pm »

Согласно Закону Украины "Про військовий обов'язок і військову службу", а именно:

Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу
3. Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за власним бажанням може надаватися призовнику, який є сиротою.

Ваши действия должны быть таковы (для того, чтоб получить действительно отсрочку):
пройти медицинскую комиссию, которая утсановитт пригодность к военной слудбе. Затем необходимо написать заявление на имя военкома, в котором попросить о предоставлении отсрочки по семейным обстоятельствам как сироте. Кроме этого, Вам еобходимо подтвердить свой стату сироты, предоставив соответствующие документы. В принципе, Вы получите отсрочку от службы в армии до 25 лет.
 
Записан
Batman88
Новичек
*
Офлайн Офлайн

Сообщений: 5


« Ответ #2 : Мая 12, 2011, 08:09:34 am »

Спасибо!))
Ну вот документы я понял (свидетельства о смерти, копии), а заявление пишется в произвольной форме?
Записан
Batman88
Новичек
*
Офлайн Офлайн

Сообщений: 5


« Ответ #3 : Мая 12, 2011, 11:21:11 am »

Только что из военкомата, мне сказали т.к. я сиротой стал уже в 19 лет, то я могу лишь взять опекунство над бабушкой , я же могу над родной бабушкой взять?
Записан
ekspert
Global Moderator
Пользователь
*****
Офлайн Офлайн

Сообщений: 70


E-mail
« Ответ #4 : Мая 13, 2011, 10:17:51 am »

Стаття 63 (ЦК Украины). Призначення опікуна або піклувальника

1. Опікуна або піклувальника призначає орган опіки та
піклування, крім випадків, встановлених статтею 60 цього Кодексу.

2. Опікуном або піклувальником може бути лише фізична особа з
повною цивільною дієздатністю.

3. Фізична особа може бути призначена опікуном або
піклувальником лише за її письмовою заявою.

4. Опікун або піклувальник призначаються переважно з осіб,
які перебувають у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з
урахуванням особистих стосунків між ними, можливості особи
виконувати обов'язки опікуна чи піклувальника.

При призначенні опікуна для малолітньої особи та при
призначенні піклувальника для неповнолітньої особи враховується
бажання підопічного.

5. Фізичній особі може бути призначено одного або кількох
опікунів чи піклувальників.


Стаття 67. Права та обов'язки опікуна

1. Опікун зобов'язаний дбати про підопічного, про створення
йому необхідних побутових умов, забезпечення його доглядом та
лікуванням.

Опікун малолітньої особи зобов'язаний дбати про її виховання,
навчання та розвиток.

2. Опікун має право вимагати повернення підопічного від осіб,
які тримають його без законної підстави.

3. Опікун вчиняє правочини від імені та в інтересах
підопічного.

4. Опікун зобов'язаний вживати заходів щодо захисту цивільних
прав та інтересів підопічного.


Записан
ekspert
Global Moderator
Пользователь
*****
Офлайн Офлайн

Сообщений: 70


E-mail
« Ответ #5 : Мая 13, 2011, 10:21:27 am »

Просто сходите в отдел, который занимается опекой и попечительством. Такие отделы есть в каждом районном исполкоме. Там Вам дадут все необходимые документы. Дело в том, что оформление опеки в каждом конкретном случае имеет свои нюансы и "подводные камни".
Записан
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!