Всеукраинский Юридический Портал: Форум
Февраля 27, 2021, 03:06:27 am *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: SMF - Just Installed!

Начало   Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Депутатська діяльність  (Прочитано 6553 раз)
Игоридзе
Новичек
*
Офлайн Офлайн

« : Июля 25, 2008, 07:53:55 pm »

Доброго дня! В мене склалась цікава ситуація. Справа в наступному. Я як депутат міської ради опублікував статтю критичного спрямування про посадову особу місцевого самоврядування та її діяльність з причини неодноразового нарікання на неї мешканців міста,без зазначення імені але вказавши посаду. В результаті ця пані подала на мене позов до суду на суму в 70 тис.грн в якості морального відшкодування за приниження честі, гідності та ділової репутації. Будь-ласка допоможіть виплутатись із ситуації. З повагою, Ігор.
Игорь Сергеевич
Гость
« Ответ #1 : Июля 26, 2008, 09:33:57 am »

суму в 70 тис.грн – это очень большая сумма, она будет срузу снижена.

Во вторых  без зазначення імені але вказавши посаду- она может выиграть в суде по той причине что занимаемая должность я так понимаю в Вашем городе одна, - значит это прямое унижения чести и достоинства гражданина (должностного лица), Попробуйте договориться написать опровержения в той же газете.
Игоридзе
Новичек
*
Офлайн Офлайн

« Ответ #2 : Июля 26, 2008, 09:38:48 pm »

Але дивіться наступний момент- чіткого визначення назви посади в структурі виконавчого комітету нема, по-друге свою відповідь відкрито образливої форми дана особа надрукувала з дуже сердитим спрямуванням із зазначенням моєї фамілії та з аналізом діяльності депутатів усіх фракцій.  Варто давати зустрічний позов чи почекати доки вона випорожнить свої ресурси? В той же час підставою для моєї статті стали звернення громадян які готові в суді підтвердити факт вимагання хабаря та факт нешанобливого ставлення до них під час проведення прийому громадян як то: "навіщо ти виходила заміж за цього старпера і т.д...."
« Последнее редактирование: Июля 26, 2008, 09:44:23 pm от Игоридзе » Записан
Игорь Сергеевич
Гость
« Ответ #3 : Июля 28, 2008, 07:32:37 am »

Пусть грамодяни подают на него в суд, а Вам надо какой-то время подождать, со встречным иском
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  

Перейти в: