Всеукраинский Юридический Портал » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Всеукраинский Юридический Портал » Статьи » Articles » Чому важливо отримати запрошення для в'їзду в Україну?

Чому важливо отримати запрошення для в'їзду в Україну?

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: Ramon
Просмотров: 128
Кол-во слов: 40
Дата: 28.06.18 Time: 19:47.

Щороку в Україні перебувають тисячі іноземців. Цілі поїздок завжди різні: туризм, робочі поїздки, навчання. Але деяким людям, які хочуть перебувати на території країни протягом тривалого часу необхідно отримати візу. При наявності цього документа особа може перебувати на території України до 10 років. Однак чи є складності при отриманні візи в Україну? Важливим фактором для отримання візи є запрошення. Цей документ є підставою для отримання візи.

Досить вислати запрошення для іноземця в Україну, і це помітно збільшить його шанси на отримання візи. Але навіть якщо мова йде не про отримання візи, а про поїздку в Україну, то за допомогою запрошення в Україну для іноземця він зможе здійснювати багаторазові в'їзди і виїзди з країни.Як правило, якщо поїздка робочого плану, то компанія, з якою ви співпрацюєте, оформляє і надсилає запрошення вам особисто. Це є одним з етапів оформлення робочої візи. Таким чином у вас не виникне проблем з перетином кордону.Дуже багато компаній намагаються завершити оформлення документів в найкоротші терміни для забезпечення комфортної роботи зі своїми клієнтами.Однак для отримання запрошення потрібно пройти через досить тривалий процес здачі попередньо засвідчених документів.

Особа, зацікавлена ​​в запрошенні іноземця в Україну, може самостійно займатися оформленням документів для в'їзду. Але деякі компанії, що займаються подібними операціями, самі збирають необхідний пакет документів для оформлення запрошення.Запрошення також дає можливість особі без громадянства отримати право на в'їзд в Україну для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні. Для оформлення запрошення необхідно звернутися в один з територіальних органів державної міграційної служби України (для юридичних осіб - за місцем призначення, для фізичних осіб - за місцем їх проживання).При прийомі заяви іноземця, що запрошує сторону повинні в обов'язковому порядку попередити і пояснити, якими можуть бути можливі підстави для відмови в цьому проханні (заборона в інтересах безпеки держави, перебування людини в списку осіб, яким заборонений в'їзд в країну)Після того, як ви передали заяву в один з органів ГМС, його розгляне керівник.

Після розгляду він прийме рішення про дозвіл або заборону в'їзду особи в Україні. Запрошення в Україну для іноземця оформляється органами державної міграційної служби України протягом двадцяти робочих днів.Багато що може залежати від характеру поїздки іноземця в Україні. Це може бути візит туристичного характеру, візит комерційного характеру (бізнес). Це також може бути приватний візит, проте він не є настільки поширеним через те, що консульство може вимагати додаткові документи, які підтверджують мету поїздки.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки