Всеукраинский Юридический Портал » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Всеукраинский Юридический Портал » Статьи » Articles » Кому і навіщо потрібні юридичні послуги з нерухомості?

Кому і навіщо потрібні юридичні послуги з нерухомості?

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: Ramon
Просмотров: 118
Кол-во слов: 106
Дата: 25.04.21 Time: 16:48.

послуги юриста з нерухомості

Правові норми і законодавчі акти в сфері нерухомості перебувають в безперервному процесі змін і постійного вдосконалення. Нерухомість, як і кожна з інших сфер життєдіяльності людини, нерозривно пов'язана з державним регулюванням.

Саме тому з кожним днем попит на юридичні послуги тільки зростає, а знайти компанію, до якої не страшно звернутися за допомогою, все ж непросто. Адвокат юридичної компанії «Альва Прайвесі» Сергій Куненко розповів про те, чому варто довіряти профільним фахівцям рішення правових питань і які юридичні послуги адвокатами з нерухомості надаються.

Види юридичних послуг в сфері нерухомості

Головним завданням юриста є надання юридичних послуг ефективно, дотримуючись інтересів клієнта. Це може бути як підготовка окремого процесуального чи іншого правового документу, так і допомога в довгому процесі, наприклад, оскарження укладеного іпотечного договору.

Так послуги, які надають юристи, умовно можна розділити на такі.

  1. юридичне консультування. Надання правових висновків і меморандумів, усне консультування з окремих питань купівлі-продажу, оренди та інших угод;
  2. комплексне ведення справи, пов'язане з нерухомим майном. Супровід певного питання на всіх стадіях процесу, до моменту отримання необхідного рішення суду;
  3. абонентське обслуговування. Надання комплексу юридичних послуг в цій сфері протягом обумовленого сторонами терміну. Така співпраця часто застосовується між юристами і будівельними компаніями;
  4. представництво. Представництво інтересів в органах державної влади, судових інстанціях і правоохоронних органах з питань будівництва та нерухомості.

Чому варто звертатися за юридичною допомогою?

Кожна людина в тій чи іншій проблемній ситуації, що пов'язана з нерухомим майном, стикалася з проблемами, які не дають спати ночами і примушують відчувати постійний стрес. Саме в таких випадках слід не намагатися закрити на проблему очі, а навпаки - варто вчасно звернутися за юридичною допомогою. Отже, перерахуємо переваги:

  • економія часу і сил. Юрист, що володіє досвідом в сфері нерухомості та будівництва, допоможе розібратися з тим, як впоратися зі ситуацією, що склалася, і розповість, як отримати потрібний результат;
  • професіоналізм.Адвокат має не тільки профільну освіту, володіє знаннями правозастосовчої практики, але й знаходиться в процесі постійного саморозвитку;
  • конфіденційність.Довіривши обставини справи юристу, ви можете розраховувати, що відомості, які ви розкрили, ніколи не покинуть стін офісу адвоката.

Юридична компанія Альва Прайвесі – це команда фахівців з різних галузей права, кожен з яких тримає руку на пульсі всіх законодавчих і судових змін, які йдуть в ногу з часом і застосовують сучасні технології в своїй роботі.

Завдяки впровадженню ефективної системи управління процесами і наявністю механізмів виявлення потреб клієнта, компанія має істотну перевагу над іншими гравцями юридичного ринку в сфері будівництва та нерухомого майна.

Джерело: Адвокатська фірма Альва Прайвесі, м. Київ, https://alvaprivacy.ua/ua.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки